22 – 26 maart
Iedere dag een podcast,
in de middag een aantal E-sessies
en een publicatie over het vak
Kennis met liefde voor het vak
Kennis kun je delen, zonder deze kwijt te raken is een van onze overtuigingen. Wij geloven erin dat kennis relevant moet zijn. Als strategische relevantie-adviseurs staan wij dicht bij de klant om ze te helpen bij maatschappelijke relevantie vraagstukken. Wij willen de klant écht kennen en gaan daarom verder dan alleen woorden of getallen op papier. Wij voelen ons verantwoordelijk voor het resultaat tot het einde, ook als het even niet meezit. Wij krijgen energie door het delen van onze kennis, zodat ons antwoord écht een bijdrage gaat leveren aan de doelstelling van de klant. Tijdens de week van liefde voor het vak, wordt u geïnspireerd om complexe zaken dicht bij uw bestuurlijke context te brengen en te implementeren. Een dag lang liefde voor vak, met als kernwoorden: verdiepen, versterken en verbreden in het vak. Dit om relevant te blijven als bestuurder en professional en als organisatie. Boek nu uw plaats!
Bekijk de impressie van onze najaarseditie: Roundtober
Uw AQ verhogen…
Wij verbinden vanuit onze drive professionals uit verschillende sectoren. Wij werken voor klanten in maatschappelijke en niche sectoren, waarbij wij de taal en eigenaardigheden van de sector begrijpen. Daarbij ligt de kracht van ons antwoord in eenvoud, omdat onze relevantie blijkt uit onze cross sectorale kennis en ervaring. De ene sector is nu eenmaal verder op een bepaald vlak dan de ander. Cross sectoraal van elkaar leren is wat wij stimuleren, door het samenbrengen van evenknieën op een bepaald thema.
Wij geloven erin dat wij, door het delen van kennis, helpen om de Attitude Quotiënt (AQ) te verhogen van bestuurders en andere professionals in organisaties. Deelt u mee om te kunnen vermenigvuldigen?
Drie keer liefde…
Liefde gaat verder dan het alleen goed willen doen. Het gaat over eigenaarschap, energie, samen, partnerschap en delen waar je goed in bent, het gaat over maatschappelijk verantwoord leiden. Wij geloven in liefde voor de klant (1), door als trusted advisor voor en met u te werken. Liefde voor het vak (2), door echt de laatste stand van kennis en innovatie te kennen en daar waar kan te initiëren. Liefde voor jezelf (3), door zelfreflectie te hebben en te begrijpen waar je goed in bent en waarin niet.
Wij staan open voor en in verbinding met onze klanten, beroepenveld en onze eigen collega’s. Het gaat hier om ons leiderschap als kennisintensieve organisatie.
Uw
sprekers
De Partners en professionals van AethiQs delen hun kennis en de laatste inzichten op een thema met u. Bij een aantal thema’s hebben ook onze samenwerkingspartners, externe deskundigen en leden van onze Raad van Advies een leidende rol. Wij laten per thema dé specialist aan het woord om samen met u een enerverende dag te beleven. Wat houdt u bezig én wat zet u op de agenda voor de bestuurlijke cyclus van 2021?

Leonne Jansen
Pensioenfondsbestuurder

Rik Albrecht
Beleggingsdeskundige

Alfred Kool
Director AethiQs

Agnes Joseph
Deskundige Actuariaat

Frank Verschuren
Partner AethiQs

Prof. Dr. Rob van Eijbergen
Hoogleraar integriteit

Andrea Middel
Financieel planner

Prof. Dr. Sandjai Bhulai
Hoogleraar Business Analytics, Vrije Universiteit Amsterdam

Kristle Jessurun
Consultant AethiQs

Steven Verschuren
Partner AethiQs

Jochem Sluis
Partner AethiQs

Aron Jeurninck
Consultant AethiQs

Danny Kuijper
Externe Datamanager Philips pensioenfonds

Sharita Kuhlmann
Directiesecretaris

Camille Boermeester
Consultant AethiQs

Mark Verschuren
Partner AethiQs

Sep Ransijn
Consultant AethiQs

Theo van Kessel
Deskundige transitiemanagement

Max van den Hoven
Consultant AethiQs

Cameron Assmann
Consultant AethiQs

Albert Smolenaers
Partner AethiQs

Jürgen Hell
Director bij AethiQs

Marijn Pronk
Fondsadviseur bij Meewind

Arie Boerman
Transitiemanager

Mark Smolenaers
Consultant AethiQs

Vijay Gangadin
Partner AethiQs

Pascal Wegman
Consultant AethiQs
Wanneer schuift u aan?
In de week van Liefde voor het vak staan we elke dag stil bij belangrijke thema’s van het vak en hoe deze thema’s geïmplementeerd kunnen worden in uw bestuurlijke cyclus. Elke dag starten we met een podcast voor iedereen. Hiervoor hoeft u zich niet voor aan te melden. Deze delen wij via onze social media kanalen. Vanaf de middag organiseren wij maximaal vijf sessies van uur. Elk uur dus een ander thema bezien vanuit de liefde voor het vak. U kunt elk uur deelnemen of gewoon uw ‘uurtje’ kiezen.
Boek uw plaats
Er zijn maximaal 10 plaatsen per sessie.
Daarna 2 reserveplaatsen. Vol is vol.

Marijn Pronk
Fondsadviseur bij Meewind
Marijn Pronk
Fondsadviseur bij Meewind
Marijn werkt als fondsadviseur bij Meewind. Meewind biedt iedereen de mogelijkheid te beleggen in duurzame energie.
Met een open blik op de toekomst van onze energievoorziening investeert Meewind met inmiddels ruim 10.000 particuliere en zakelijke beleggers in duurzame energieprojecten en bedrijven.
Bij Meewind gaat duurzaam beleggen een stap verder dan een ESG-kwalificatie of het uitsluiten van categorieën zoals wapens, fossiele brandstoffen of andere schadelijke industrieën.
Projecten wekken aantoonbaar duurzame energie op en bedrijven hebben een direct herleidbare invloed op duurzame energievoorziening of besparing.
Als fondsadviseur is Marijn op de hoogte van relevante ontwikkelingen in de energietransitie, toetst potentiële beleggingen in projecten en bedrijven aan de kernwaarden van Meewind en ondersteunt partners bij het financieren en realiseren van hun duurzame ambities.

Theo van Kessel
Deskundige transitiemanagement
Theo van Kessel
Managing Director New Business Development & Alliances APG
Theo is bij APG verantwoordelijk voor de transitie naar een digitale, klantgedreven pensioenuitvoeringsorganisatie. Daarnaast is hij in 2019-2020 CEO geweest van de Brightlands Smart Services Campus.

Danny Kuijper
Externe Datamanager Philips pensioenfonds
Danny Kuijper
Externe Datamanager Philips pensioenfonds
Danny Kuijper heeft ruim 25 jaar ervaring in (fiscaal) toezicht op grote ondernemingen, waarvan de laatste 12 jaar fiscaal toezicht op grote financiële instellingen (banken, verzekeraars). Hij is thans werkzaam bij het Philips Pensioenfonds (Bestuursbureau) als (IT) Business Controller/Functionaris Gegevensbescherming.

Rik Albrecht
Externe beleggingsdeskundige
Rik Albrecht
Drs. R. Albrecht, CFA, CPE
Rik Albrecht (1970) is betrokken bij diverse pensioenfondsen als professioneel bestuurder, voorzitter beleggingscommissie en intern toezichthouder. Hiervoor was hij consultant bij Aon Hewitt en hij heeft hands-on ervaring als portefeuillebeheerder bij APG en DBV levensverzekeringen. Tevens geeft Rik workshops ethiek voor de beleggingswereld. Hij heeft economie gestudeerd aan de universiteit van Maastricht en Birmingham en heeft de HEAO gedaan in Groningen en Parijs. Ten slotte is hij CFA charterholder en Certified Pensioenexecutive van de Erasmus School of Economics.

Agnes Joseph
Externe deskundige Actuariaat
Agnes Joseph
Externe deskundige Actuariaat
Agnes werkt als Actuaris en ALM adviseur bij Achmea. Daarnaast is ze pensioenfondsbestuurder, docent bij Stichting Pensioen Opleidingen, Netspar Research Fellow en lid van de Commissie Actuariaat van de Pensioenfederatie. Als expert haakt ze regelmatig aan bij overleggen met ministeries en toezichthouders over uiteenlopende onderwerpen rondom pensioen.
Eind 2018 is ze uitgeroepen tot Actuaris van het Jaar.

Andrea Middel
Financieel planner
Andrea Middel
Financieel planner
Andrea werkt ruim 25 jaar in de financiële dienstverlening en is nu bijna 20 jaar financieel planner, sinds 2006 als zelfstandig ondernemer. Zij is partner bij DURF financieel planners. DURF geeft mensen vertrouwen om financiële beslissingen te nemen die impact hebben. Daarnaast is zij sinds 2012 bestuurlijk actief als bestuurder in de beroepsvereniging voor financieel planners, eerst in Nederland, inmiddels als lid van de Board of Directors van FPSB (financial planning standard boards), zij is daar ook voorzitter van de Professional Standards Committee. Bij de FPSB zijn circa 190.000 financieel planners uit 27 landen aangesloten.

Sandjai Bhulai
Hoogleraar Business Analytics, Vrije Universiteit Amsterdam
Sandjai Bhulai
Hoogleraar Business Analytics, Vrije Universiteit Amsterdam
Sandjai Bhulai is hoogleraar Business Analytics aan de Vrije Universiteit Amsterdam. Zijn onderzoek behelst het optimaliseren van bedrijfsprocessen door inzet van analytics, data science, machine learning, en artificial intelligence. Hij is mede-oprichter van het Amsterdam Center for Business Analytics (ACBA) en als Lid Raad van Advies betrokken bij AethiQs.

Prof. Dr. Rob van Eijbergen
Hoogleraar integriteit
Prof. Dr. Rob van Eijbergen
Hoogleraar integriteit
Rob van Eijbergen is deeltijd Hoogleraar integriteit en kwaliteit van organisaties bij de Vrije
Universiteit van Amsterdam.
Daarnaast is hij een zeer ervaren en authentiek adviseur, (team) coach en mediator. Hij
heeft veel (inter)nationale ervaring als onderzoeker en adviseur op het gebied van
integriteitsvraagstukken binnen organisaties. Rob beweegt zich gemakkelijk in de (inter-
)nationale overheidssector. Daarnaast heeft hij gewerkt met grote (inter-)nationale bedrijven
en kennisinstituten als universiteiten, adviesbureaus en onderzoeksinstituten. Hij is lid van de
tuchtraad voor de bankensector en heeft een aantal toezichthoudende functies.
Hij doet onderzoek naar de effectiviteit van veranderingsprocessen en naar
integriteitvraagstukken in organisaties.

Arie Boerman
Externe Transitiemanager
Arie Boerman
Externe Transitiemanager
Arie Boerman is zelfstandige transitiemanager en werkt op het gebied van transitiemanagement opdrachten samen met AethiQs. Arie heeft een rijke ervaring in de pensioensector en heeft pensioenfondsen ondersteunt bij transities en liquidaties.

Leonne Jansen
Pensioenfondsbestuurder
Leonne Jansen
Pensioenfondsbestuurder
Ik ben sinds 1999 bestuurder in diverse pensioenfondsen. Van klein tot groot en in diverse sectoren. Tot 2017 was dit pensioenfonds Vervoer, tot vorig jaar werknemersvoorzitter van bpf Zoetwaren en sinds een half jaar ben ik pensioenfondsbestuurder bij PFZW. Ik ben daarnaast namens de FNV ook betrokken bij de onderhandelingen en de uitwerking van het Pensioenakkoord.